Blog

  • Väike õudusfilmi välimääraja 31.03.2008 Ma pole teab mis horrorispets. Sestap on siinkohal võimalus alustada oma isikliku horrorfilmide tüpoloogiaga. Esialgu siis selline liigitus: pool-horrorporno, ökononsens-horror, antropoloogiline horror, dokumentaalhorror, halb intell.. Loe edasi »
  • Vigade parandus 31.03.2008 Laupäeva õhtul jõudsin siis lõpuks Haapsallu kohale. Sain Andrese ja Arnega kokku ja läksime kohe prantsuse filmi vaatama ("Sees"). Oli küll ikka päris ull orror, hea et oksele ei hakanud. Kui ma ei .. Loe edasi »
  • Filmitegijate elutarkus 30.03.2008 Pärast Re-Animatori linastust esines sorava sõnavõtuga Brian Yuzna ise ja selline oli tema elutarkus: - Kui keegi pole nõus tegema sellist filmi, nagu sa tahaksid, tuleb ise rezhissööriks hakata. Seepärast sa.. Loe edasi »
  • Dr West, elustaja ja dr Cain, elukunstnik 29.03.2008 HÕFF-i treeninglaager toimus eelmisel nädalavahetusel maal, Velise vallas, sest olid lihavõtted ning sel ajal ei puhka ainult ateist. Kõrgus 10 meetrit merepinnast, 10 sentimeetrit lund - mitte just päris alpilaager, ag.. Loe edasi »
  • Brian Yuzna eri (jatkuu..) 27.03.2008 Jutt jätkub sellest kohast, kus eelmine postitaja lubas, et rääkiv perse on alles algus. Kui kavas on rikkumatu filmielamus, siis parem siit üldse mitte edasi lugeda.     Kas see on.. integratsioon!? Võimalik.. Loe edasi »
  • "A wonderful contribution to society" 27.03.2008 Ei saa olla blogi ilma postitusteta. Brian Yuzna "Society" on/oli ilmselt minu kõige oodatum film sel aastal. USA-s valmismisajal esialgu kalevi alla pandud, on sellest rohkem kaude kuulda olnud kui tekkinud võimalust ise vaa.. Loe edasi »
  • Objektiivne informatsioon 26.03.2008 Festivali staabist saabus selline teade: Yuzna saabub Tallinna reedel kell 5 ja läheb Haapsallu u kell 7. Piestrak saabub Tallinna neljapäeval kell 2 ja sõidab ära u kell 5. Kui tahad miskit külalistega ette võtta.. Loe edasi »